Akimirkos
comments 8

Stokke stalviršį laimėjo…

Stokke stalviršio konkursėlis įsibėgėjo pamažu, bet galiausiai net 24 dalyvės – visai neblogai 🙂 Pusei iš komentavusiųjų labiausiai patiko stalviršio piešinėlis su begemotu:

Iš aš netgi užsimaniau pasikeisti dabartines vištas į šitą 😀 Iš tikro pastebėjau, kad ant balto fono sunkiai matosi padėtas maistas, pvz., obuolio gabaliukas. Gal skandinavai „civilizuotesni“ ir maistą pirmiausia deda į lėkštutę, paskui ant tokio stalviršio, bet aš stengiuos suteršti kuo mažiau indų 🙂

Man pačiai, tiesą sakant, pirmiausia krito į akį piešinėlis su mašinėlėm. Gal dėl to, kad auginu du bachūrus, mašinėlių tema laaabai artima 🙂 Bet žavūs visi variantai ir smagu, kad netgi 5 dalyvės pagalvojo pačios pasidaryti piešinuką! Geras Vaidos variantas su delniukais, pirmais piešiniais ir artimųjų nuotraukomis 🙂

Labai juokiausi iš Margo ir Agatos papasakotų situacijų – fainuoliai tie vaikai 😀  Paglostė širdį Sandros, Loretos ir ypač Milenos komentarai. Ačiū, mamos, labai labai! Terese ir Ineta, smagu dalytis tais pačiais jausmais – kėdutė Stokke Tripp Trapp tikrai verta kiekvieno lito.

Na, o stalviršį laimėjo….

Sandra!

Parašysiu Jums el. paštu ir susitarsime, kaip dovana galėtų atkeliauti pas Jus. Linkiu Jūsų panelei smagių valgymų su  žirafomis!

8 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *