Akimirkos
komentarai 8

Stokke stalviršį laimėjo…

Stokke stalviršio konkursėlis įsibėgėjo pamažu, bet galiausiai net 24 dalyvės – visai neblogai 🙂 Pusei iš komentavusiųjų labiausiai patiko stalviršio piešinėlis su begemotu:

Iš aš netgi užsimaniau pasikeisti dabartines vištas į šitą 😀 Iš tikro pastebėjau, kad ant balto fono sunkiai matosi padėtas maistas, pvz., obuolio gabaliukas. Gal skandinavai „civilizuotesni“ ir maistą pirmiausia deda į lėkštutę, paskui ant tokio stalviršio, bet aš stengiuos suteršti kuo mažiau indų 🙂

Man pačiai, tiesą sakant, pirmiausia krito į akį piešinėlis su mašinėlėm. Gal dėl to, kad auginu du bachūrus, mašinėlių tema laaabai artima 🙂 Bet žavūs visi variantai ir smagu, kad netgi 5 dalyvės pagalvojo pačios pasidaryti piešinuką! Geras Vaidos variantas su delniukais, pirmais piešiniais ir artimųjų nuotraukomis 🙂

Labai juokiausi iš Margo ir Agatos papasakotų situacijų – fainuoliai tie vaikai 😀  Paglostė širdį Sandros, Loretos ir ypač Milenos komentarai. Ačiū, mamos, labai labai! Terese ir Ineta, smagu dalytis tais pačiais jausmais – kėdutė Stokke Tripp Trapp tikrai verta kiekvieno lito.

Na, o stalviršį laimėjo….

Sandra!

Parašysiu Jums el. paštu ir susitarsime, kaip dovana galėtų atkeliauti pas Jus. Linkiu Jūsų panelei smagių valgymų su  žirafomis!

8 Comments

 1. Sandra says

  Labai labai ačiū Jums už konkursėlį ir dovanėlę. Kai gausim ir išbandysim, būtinai parašysim, kaip mūsų mergina reagavo į naują stalviršį.

 2. Vaida says

  Gal žinot, kur galima įsigyti tokį stalviršį?

 3. DirbuMama says

  Manau, Baby Center parduotuvė turi. Gal yra ir kitur.

 4. Norėjau paklausti ar šis stalviršis laikosi ant medinio stalo. Parduotuvėje pačiupinėt neradau, o internetu pirkti baisoka nežinant ar ant mūsiškio stalo laikysis

 5. DirbuMama says

  Jisai prilimpa tokiais siurbtukais kaip užuolaidėlės mašinoj ant lango, vonioj kokios muilinės, kabliukai, žaislų krepšiai, tik tie siurbtukai yra maždaug delno dydžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *