Būti tėvais, Vaiko sveikata
comments 29

Mama Kristina ir dieviškas muilas dovanų

Šįkart papasakosiu apie auksarankę mamą Kristiną, kurią pažįstu asmeniškai ir labai ja žaviuosi. Tai tvirta, reikli ir nepalaužiama moteris, kuri puikiai mezga, nuostabiai gamina, augina ir veisia žaviuosius korgius, kartu su vyru gaudo vėją (padeda ir kitiems gaudyt) ir augina du linksmuolius sūnučius.

Kristinos jaunėlis gimdamas atsinešė kai ką daugiau nei vėjavaikišką juoką ir išdaigas, tačiau šeima susidūrė ir su „žemiškesnėmis“ bėdomis – atopiniu dermatitu.

Nebuvo kuo vaikus prausti. Tiesiog supratau, kad ką pasidarysiu, tą turėsiu.

Nuo tokios minties prasidėjo ketveri metai studijų apie muilus ir taip atsirado „Dangiškieji migdolai“ – nedidelis projektas, krautuvėlė, kuri stengiasi žmones ištraukti iš spalvų, skonių, kvapų ir garsų makalynės ir priminti tai, kas tikra.

Tarp dangiškųjų migdolų dūzgia daug bitelių: Kristina dirba su muilais ir tepalais, Dovilė gamina vonios maišelius, burbulus ir kremus, Vaiga kuria dizainą, Gintarė fotografuoja gaminius. Svarbus čia ir Gediminas, Kristinos vyras, smarkiai palaikantis žmonos idėjas ir veiklą.

Apie pieno, medaus, vaistažolių ir kitų augalų gerąsias savybes šnekama vis daugiau, tačiau retas moka jomis pasinaudoti. Išstudijavusi kalnus literatūros, Kristina ragina išbandyti jos bei jos bičiulių rankų darbo produktus ir atverti savo sielą grožiui ir natūralumui.

„Visada gražiausios iniciatyvos prasideda, kai reikia padėti savo vaikams. Daug skaitymo, bandymų… Visa laimė, kad bandymai dažniausiai baigdavosi gerai, nes iki paskutinio stengiuosi viską padaryti idealiai,” – sako Kristina ir aš ja nė kiek neabejoju!

Kristiną buvau sutikusi kokono mugėje (vis nesiliauju ją minėti 🙂 ) ir nebūčiau praėjus jos muilų, net jei Kristinos nepažinočiau. Visų pirma, mano nuomone, jų sudėtis visai kitoniška, originali, antra, jie atrodo lyg pyrago ar torto gabaliukai, pasižiūrėkit!

Jau kai Kristina įdeda ką nors naujo į feisbuką, visos miršta, kaip nori atsikąsti ar bent lyžtelti 🙂

Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad tikrovėje tie gabaliukai kur kas panašesni į muilą, tačiau čia nuginkluoja kitas pojūtis – juos liesti itin malonu. Kai parsinešiau, vaikai visą vakarą nepaleido iš rankų, uodė, glostė, nešiojosi.

Kristina įdavė dovanų:

„Muilas „Naujoji Kastilija“ – išskirtinai daug alyvuogių aliejaus turintis muilas, kuris pasižymi savo puikiu putojimu ir kondicionuojančiu poveikiu odai. Labai švelnus ir subtilus, kvepiantis švelniais kanangų (ylang – ylang) ir vanilės tonais. Nors paprastas savo sudėtimi, tačiau prabangus savo siela.“

Toks dabar mūsų muilinėje – dieviškai smagus, švelnus lyg kremas. Kviečiu rašyti komentarą „Noriu“ ir pirmadienį vienam iš jūsų toks muilas atiteks dovanų!

29 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.