Latest Posts

Puošiamės Velykoms

Marginam, kas kaip mokam.

Kreidelės ant kartono

Kreidelės ant peršviečiamo popieriaus kartoniniame rėmelyje

Dvipusis rėmelis iš kartono, pamargintas peršviečiamu popieriumi

kiauraraštis ant kartono


O savo kalėdinę eglę nukirpę apvertėm ir išėjo žolė. Žolėje suslėpėm margučius. Jie marginti dažytos burbulinės plėvelės antspaudais (margintas visas lapas, paskui iškirpti kiaušiniai).

Motinystės ordinai ir medaliai

Vaikai – ne tik gyvenimo gėlės. Dar jie visaip puošia savo mamas.

Turbūt visos naujagimių mamos yra patyrusios „šlapių marškinėlių“ efektą. Ištaikius progą nuleki į tualetą. Vos spėji pasibaigti, ko ėjai, ir atsiveja vaikučio „ve ve ve!“ Per marškinius taip ir nubėga srovelės… Juokinga, nes kartais nereikia nė „ve“, užtenka vos mažyčio suniurzgėjimo.

„Išsipakavau“ vaiką po nakties, kad pakeisčiau sauskelnę. Guli nuogas ant vystymo lentos, o tuo tarpu skambina seselė iš poliklinikos. Svarbu! Atsiliepiu, o vaiką glaudžiu prie savęs, kad nesušaltų. Kiek ten kalbėjom? Turbūt ne daugiau nei pusę minutės. Bet tik driokst ir naktiniai jau su „kvarbatkom“.

Na ir visiška klasika, turbūt madingiausias motinystės aksesuaras. Kiek tokių „ordinų“ mums jie užkabina per pirmus savo gyvenimo mėnesius?…

Dažnai matome mamas su baltais marškiniais ir romiai miegančius besišypsančius kūdikius, bet retai kalbame apie tai, kokia yra motinystės realybė. Viena mama jau seniai yra pasakius: tikra motinystė – apšikta ir apvemta. Nebijokime to pripažinti.

Ir vis tiek myli tą žmogutį be galo be krašto ir nė kiek ant jo už tas puošmenas nepyksti.

P. S. Naujo kūdikio neturiu, nuotraukos iš archyvų 🙂