Vaiko daiktai
comment 1

Spalvingos liemenės puošia ir sauGO

Aistę sutinku spalvotais siuviniais nuklojusią stalą.

– Va, padariau! – džiaugiasi ji. – Sugalvojau ir suplanavau pernai, paskui buvau pamiršusi, o dabar pamačiusi pirmuosius dviratininkus vėl prisiminiau ir radusi bendraminčių padariau.

Tai ryškiaspalvė liemenė su šviesą atspindinčiais atšvaitais, kaip to reikalauja įstatymas, tačiau ne ta apgailėtina kelininko geltonoji, dėl ko miesto dviratininkai atrodo gėdingai arba jos nesivilkdami rizikuoja būti nematomais kelyje. Šitoji – pagal vyriškos klasikinės liemenės modelį pasiūta miestietiška, stilinga ir smagi dviratininko puošmena, kuri – svarbiausia – saugo.

Liemene_sauGO_oranzine Liemene_sauGO-zalia

Toks ir prekės ženklas – sauGO. Skaitykite kaip norite: saugo, sau [gou] (varau sau), sau[gau] – visaip prasminga.

SauGO-LOGO4_

Be miestietiškos dviratininko liemenės suaugusiesiems Aistė ir Rita dar didžiuojasi vaikiškomis „Žiogo“ ir „Boružės“. Tas išvis įsimyli iš pirmo žvilgsnio: tokios mielos ir išbaigtos, nLiemene_sauGO_Ziogas-Boruzeei pridėsi, nei atimsi. O netolimuose planuose dar specialios sportininkų liemenės, su kuriomis nebūtų karšta, ir patriotinė linija su Lietuvos trispalve bei Vilniaus herbu. Tai pat merginos nusiteikusios atsižvelgti į klientų pageidavimus, kurti daugiau modelių, tačiau kiek įmanoma laikytis ryškių spalvų reikalavimo. Liemenes joms kurti padeda profesionalus dizaineris ir puiki siuvėja.

Liemenės siuvamos iš įvairių ryškiaspalvių medžiagų su pridėtinėmis šviesą atspindinčiomis detalėmis: apskritimais, logotipu, juostelėmis. Tinka skalbti skalbyklėje žemoje temperatūroje.

– Man rūpi, kad saugiai judėtų ne tik dviratininkai, bet ir pėstieji. Jų irgi tragiškai nesimato vairuojant, – kalba Aistė. Todėl dar turi minčių įvairiems pėsčiųjų aksesuarams, vaikiškoms kepurėms su šviesą atspindinčiais raštais ir kt. Aš jau nekantrauju!!

Liemenes-sauGO

Aistės idėja kol kas sėkmingai plėtojasi. Merginos planuoja parodyti liemenes ir skandinavams bei Vakarų Europai. Gal jų dviratininkai taip pat užsimanys stilingai pasipuošti ir judėti saugiai. Lietuvoje SauGO liemenes balandžio 19 d. bus galima pamatyti lietuviško dizaino šventėje “Uptown Market” LOFTe, taip pat jos mirgės dviračių sporto renginiuose, didesnėse dviračių parduotuvėse ir taisyklose. Netrukus atsidarys sauGO interneto parduotuvė, o kol kas juos rasite feisbuke.

Judėkime pasipuošę ir saugūs!

 

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *