Akimirkos
Leave a comment

Smagiam šeštadieniui su šeima

Noriu pasidalinti su jumis p. Magnolijos laiškučiu – kvietimu smagiai praleisti laiką su šeimą šį šeštadienį.

Vilniaus etninės kultūros centras kviečia į „Šeimos popietes“. „Šeimos popietė“ – tai kartą per mėnesį vykstantys užsiėmimai, skirti tėveliams ir mamytėms, turintiems mažų vaikų arba jų dar tik besilaukiantiems. Užsiėmimų metu sekamos pasakos, dainuojamos lopšinės, vaikų, šeimos, kalendorinės lietuvių liaudies dainos, žaidžiami įvairūs žaidimai, grojama kanklėmis bei kitais instrumentais, piešiama, skatinama mažylių ir jų tėvelių fantazija bei saviraiška.

Šios popietės yra neformalūs, bet linksmi ir kūrybingi pasibuvimai su šeima, kurių metu ne tik stiprėja tarpusavio ryšys, bet yra pažįstama tradicinė lietuvių ir kitų tautų kultūra, plečiasi pasaulio suvokimas, bei dalijamasi patirtimi. Čia nėra žmonių, kurie negalėtų dainuoti ar pasekti pasakos, nes visko – dideli ir maži – mokysimės kartu ir, svarbiausia, mus mokys ne knygos, o gyvas bendravimas bei tradicijų perdavimas iš lūpų į lūpas… Tad ateikite patys ir perduokite kitiems…

11.00 val. į užsiėmimus kviečiami tėveliai su vaikais iki 3 m.
13.00 val. į užsiėmimus kviečiami tėveliai su vaikais nuo 3 m.

Užsiėmimas vyks gruodžio 8 d. Užsiėmimo trukmė 1 – 1.5 val.

Būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected] arba tel. 8 5 279 1287.

Nepamirškite į užsiėmimus atsinešti mėgstamiausių savo pasakų, dainelių ir žaidimų…

Vilniaus etninės kultūros centras yra Pamėnkalnio g. 34. O prieš popietę ar po jos aplankykite dar ir visaip gerą labdaringą kalėdinę kokono mugę.

Nuotrauka iš centro tinklapio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *