Vaiko lavinimas
comments 2

Mažasis darbelių dirbėjas

Kai pradėjo lankyti darželį, Varliukui, ko gero, labiausiai patiko darbeliai. Tiesiog mes namie praktiškai nieko nesam darę, nes man nepavykdavo jo tuo sudominti. O daržely, matyt, dėl to, kad daro visi, tai pasirodė be galo įdomu.

Bene pirmasis darbelis buvo iš kankorėžio, judančių akyčių ir dviejų popieriaus gabaliukų suklijuota būtybė, pagal aprašymą savaitės planuose – pelėda, bet man labiau priminė kokį peliuką. Kaip vaikas didžiavosi: „Čia aš padariau!!” Nešė namo iškėlęs.

Pabuvo namie keletą dienų eksponatas, paskui Varliukas nusikėlė jį nuo baro, nulupo popieriaus gabaliukus, nulupo akytes ir didžiuodamasis man atnešė: „Kankorėžis!!”

Tad štai pirmasis jo darbelis:

pirmasis darbelis

O kas čia?

antrasis darbelis

Taip, tai antrasis Varliuko darbelis 🙂 Du raudoni apskritimai buvo užklijuoti ant pagaliuko. Atrodė it koks didžiulis ledinukas. O ant tų apskritimų buvo užklijuoti iškirpti paukšteliai. Irgi labai didžiavosi padaręs, iškilmingai nešėsi namo. Bet lygiai taip pat didžiavosi išardęs. Paukštukai, deja, neišliko – buvo gerai priklijuoti ir nusiplėšė per smulkiai 🙂

Kitą kartą vos pa`share`inau feisbuke šitą idėją,

pauksteliai

kitą dieną jau parsinešė Varliukas savo darytą tokį paukštelį:

dvimecio paukstelis

Kaip sako, trečias kartas – nemeluoja, tad jau išmokau, ir trečiąjį darbelį išsaugojau 🙂

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *