Vaiko lavinimas
komentarai 2

Mažasis darbelių dirbėjas

Kai pradėjo lankyti darželį, Varliukui, ko gero, labiausiai patiko darbeliai. Tiesiog mes namie praktiškai nieko nesam darę, nes man nepavykdavo jo tuo sudominti. O daržely, matyt, dėl to, kad daro visi, tai pasirodė be galo įdomu.

Bene pirmasis darbelis buvo iš kankorėžio, judančių akyčių ir dviejų popieriaus gabaliukų suklijuota būtybė, pagal aprašymą savaitės planuose – pelėda, bet man labiau priminė kokį peliuką. Kaip vaikas didžiavosi: „Čia aš padariau!!“ Nešė namo iškėlęs.

Pabuvo namie keletą dienų eksponatas, paskui Varliukas nusikėlė jį nuo baro, nulupo popieriaus gabaliukus, nulupo akytes ir didžiuodamasis man atnešė: „Kankorėžis!!“

Tad štai pirmasis jo darbelis:

pirmasis darbelis

O kas čia?

antrasis darbelis

Taip, tai antrasis Varliuko darbelis 🙂 Du raudoni apskritimai buvo užklijuoti ant pagaliuko. Atrodė it koks didžiulis ledinukas. O ant tų apskritimų buvo užklijuoti iškirpti paukšteliai. Irgi labai didžiavosi padaręs, iškilmingai nešėsi namo. Bet lygiai taip pat didžiavosi išardęs. Paukštukai, deja, neišliko – buvo gerai priklijuoti ir nusiplėšė per smulkiai 🙂

Kitą kartą vos pa`share`inau feisbuke šitą idėją,

pauksteliai

kitą dieną jau parsinešė Varliukas savo darytą tokį paukštelį:

dvimecio paukstelis

Kaip sako, trečias kartas – nemeluoja, tad jau išmokau, ir trečiąjį darbelį išsaugojau 🙂

2 Comments

  1. Loreta says

    Man įdomu, ar jis pats iškerpa detales ar jos jau būna paruoštos, o vaikas pats klijuoja?

  2. DirbuMama says

    Mažiukams būna iškirptos. Nors kai kurių karpymo užduotėlių skiria ir patiems mažiausiems. Čia gal daugiau nuo auklėtojų ir jų sugalvotų veiklų priklauso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *