Vaiko sveikata
Leave a comment

Ir iš kur jie ima tiek energijos?

Auginame du futbolininkus. Treniruotės vyksta triskart per savaitę po 1-1,5 val. Iš pradžių atrodė tikras iššūkis. Bet paskui supratom, kad net nepakankamai jiems!

Buvo laikas, kai vyresnėlis eidavo kasdien – vienomis dienomis su savo grupe, kitomis – su brolio. Beveik nėra vakaro, kad abudu neišeitų į lauką nors kelias minutes paspardyt. O jei oras geras, tai visą savaitgalį futbolas arba krepšinis.

smart-energija

Aš nežinau, iš kur tos energijos imas, tad aplankau juos su SMART formos vitaminais – sultimis ir glotnučiais. Pasipildo „degalų“, tiek juos ir tematei!

smart-prizas

Kulniuoju atgal, dirsčiodama į savo žingsniamatį.

zingsniamatis

Nors į darbus dažnai pėdinu pėsčiomis, 10 tūkstančių žingsnių per dieną vis dėlto yra daug. Tiek pavyko priskaičiuot tik tada, kai, be kasdienių vaikščiojimų, dar porą valandų pasimaliau po Senamiestį.

Bet tikiu, kad vaikai nulekia, nustraksi kokią 20 tūkstančių žingsnių per dieną, o gal ir daugiau! Ir dar kitą tiek nurieda dviračiais, riedučiais ir riedlentėm.

Aną sykį rodė man riedlenčių „triuką“ su glotnučiais 🙂

rieduciu-triukas rieduciai-ir-glotnuciai

Tai va, jie SMART ne tik dėl to, kad paprastai ir mielai susivartoja daug vitaminų, bet dar ir gali tiesiogiai praversti sporte: akrobatinėse rungtyse būti akrobatine priemone, varžybinėse rungtyse – prizu ar taikiniu.

smart-tikslas

Ir visada – minutėle atsipūsti, atgauti jėgas.

poilsis

es-smart-vitaminai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *